آبمیوه طبیعی هر فصل با آبمیوه گیری دستی بیتا

در فصول زمستان و پاییز، معمولا سرماخوردگی و آنفلوانزا شیوع پیدا می کند و بنابراین همه ی افراد خانواده باید ویتامین C را به صورت روزانه در برنامه ی خود قرار دهند تا از ابتلا به این بیماری ها پیشگیری کنند.


ابمیوه گیری دستی


پرتقال، لیمو شیرین و گریپ فروت منابع سرشار از ویتامین C هستند. اما اکثر خانواده ها از آبمیوه های کارخانه ای استفاده می کنند که هیچ اثر مثبتی بر سلامتی ندارد چراکه گرفتن آبمیوه در منزل با آبمیوه گیری های کوچک قدیمی کاری سخت است. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم ادامه ی این مطلب را بخوانید و با آب میوه گیری دستی مرکبات بیتا آشنا شوید.


ابمیوه گیری دستی


در صورتیکه این کالا را خریداری کنید اولین مزیت آن، داخلی بودن این کالا است و شما با خرید این محصول از کالای تولید داخل حمایت کرده اید. همچنین این آبمیوه گیری دستی است و بدون هیچ باتری یا برقی کار می کند.


ابمیوه گیری دستی


جنس قطعات این آبمیوه گیری همگی از آلومینیوم پرداخت شده بوده که ضد زنگ نیز می باشد. یکی از ویژگی های مهم آن هم مقاوم بودن در برابر اسید میوه ها است. ابعاد این آبمیوه گیری 13×26×38 سانتیمتر بوده و وزن آن 7.384 کیلوگرم می باشد.


ابمیوه گیری دستی


طرز کار این دستگاه به این صورت است که یک کفه ی مخصوصی دارد که بتوانید ظرف آبمیوه را روی آن قرار دهید. شما میوه شسته شده خود را که از وسط به دو نیم کرده اید در قسمت مخصوص میوه ها گذاشته و اهرم را به سمت پایین فشار می دهید.


ابمیوه گیری دستی


یک مزیت بزرگ این دستگاه آن است که تلخی پوست میوه را به داخل آبمیوه وارد نمی کند و مزه ی خالص آبمیوه را حفظ می کند. همچنین تمامی چرخ دنده ها و دسته این آبمیوه گیری از جنس فولاد آبکاری شده می باشد.


ابمیوه گیری دستی


برای مشاهده و خرید آب میوه گیری دستی فلزی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 165000 تومان


ابمیوه گیری دستی