آشنایی با آب میوه گیری دستی مرکبات

حتما شما نیز تا بحال تجربه کار کردن با آبمیوه گیری دستی را داشته اید، احتمالا با نمونه های آب مرکبات یری دستی که دارای جنس پلاستیکی می باشند کار کرده اید و گاهی گرفتن آب پرتقال با این نوع آبمیوه گیری ها سخت می باشد و فشار زیادی به دست شما وارد می شود.
ما در اینجا قصد داریم شما را با نمونه ای از آب مرکبات گیری دستی آشنا کنیم که بر خلاف نمونه های پلاستیکی آن برای کار کردن با آن نیاز به وارد آوردن فشار زیادی نمی باشد. زیرا نحوه کار کردن این دستگاه به صورت اهرمی می باشد و نیروی زیادی برای کار کردن با آن نیاز نیست.
آب میوه گیری دستی مرکبات بدون نیاز به برق و باتری و کاملا به صورت دستی کار می کند، این محصول دارای یک دسته اهرمی قدرتمند می باشد که به شما امکان گرفتن آب انواع مرکبات و انار را می دهد و شما می توانید دون دردسر آب انواع میوه ها را بگیرید.
این محصول را می توانید براحتی و در مکان های مختلف استفاده کنید حتی در طول یک سفر زیرا نیاز به برق یا باتری برای کار کردن ندارد و تنها با استفاده از نیروی بازوی شما کار می کند. این محصول دارای طراحی املا هوشمندانه و منحصر بفرد می باشد.
این آب میوه گیری دستی فلزی  به گونه ای طراحی شده است که دارای چندین محفظه فلزی جداگانه به منظور جداسازی آب و باقی مانده میوه می باشد و مانع از وارد شدن تفاله میوه ها به داخل آب میوه می شود. این محصول کاملا قابل شستشو بوده و استفاده از آن بسیار راحت بوده.
با استفاده از این آبمیوه گیری دستی اهرمی شما می توانید براحتی آب انواع مرکبات از جمله پرتقال، لیمو، گریپ فروت و .... را بگیرید علاوه بر آن شما می توانید با استفاده از این محصول آب انار طبیعی و بدون مزه تلخی تهیه کنید.
بذای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی  آب میوه گیری دستی اهرمی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزایایی همراهی با ما می باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

خرید