اصیل ترین هنر | ساعت دیواری میناکاری شده

یکی از بهترین و اصیل ترین صنایع دستی میناکاری به شمار می رود. برای اینکه با مینا کاری و این صعنت زیبا و هنر دستی بیشتر آشنا شوی با ما همراه باشید.


مینا کاری جدید

مینا کاری با قدمت 5000 ساله خود یکی از قدیمی ترین اثار دستی به شمار می رود که می توان این هنر زیبا را در اثار قدیمی نیز مشاهده نمود.


مینا کاری ساعت جدید


از جمله بهترین نمونه مینا کاری در ایران را شهر نصف جهان تولید می کند. 


خرید مینا کاری


با استفاده از هنر دستان و هنر زیبای طراحی استادان شهر اصفهان می توان به بهترین و انواع مینا کاری ها در شهر اصفهان اشاره نمود.


ساعت مینا کاری


مینا کاری بر روی محصولات مختلفی قابل ترتیب اثر است که بشقاب های مینا کاری و همینطور ساعت دیواری میناکاری شده نیز از بهترین و پر فروش ترین انواع مینا کاری است.


ساعت مینا کاری جدید


برای خرید این محصول فوق العاده لازم نیست حتما به صورت حضوری به شهر اصفهان سفر نموده تا میناکاری خود را سفارش دهید.ساعت جدید مینا کاری


می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی تکسبد میناکاری خود را که با دستان استادان اصفهانی تولید و نقاشی شده را خریداری نموده و بعد از نهایی نمودن خرید خود آن را درب منزل تحویل بگیرید.


جدید ترین میناکاری


فروشگاه اینترنتی تکسبد اقدام به فروش تعداد محدودی از بهرین و ظریف ترین ساعت های دیواری نمود است که می توانید با خرید ساعت دیواری میناکاری هدیه ای فوق العاده برای عزیز خود تدارک ببینید.

با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را با قیمت استثنایی 85000 تومان سفارش دهید