با آبمیوه گیری دستی بیتا هر روز ویتامین C بخورید

با توجه به امروزه اکثر خانواده ها به سمت سبک های غذایی سالم و پر میوه تمایل دارند و همچنین مشتاق به استفاده از آبمیوه های طبیعی هستند در اینجا به شما آب میوه گیری دستی اهرمی را معرفی می کنیم.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری مخصوص تمامی میوه های آبدار مثل انار، لیمو شیرین، پرتقال، گریپ فروت و ... است . همچنین ساخت ایران بوده و جزو کالاهای داخلی محسوب می شود. بنابراین با خرید آن از تولید داخل نیز حمایت کرده اید.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری بدون نیاز به برق یا باتری و کاملا با انرژی دست کار می کند.  این یک مزیت بزرگ است چرا که همه جا می توانید آن را با خود ببرید و حتی اگر برق رفت باز می توانید از آن استفاده کنید.


ابمیوه گیری دستی


بدنه ی این آبمیوه گیری از چدن ساخته شده است که با رنگ کوره نسوز و ضد زنگ نیز پوشش داده شده است. ضد زنگ بودن این محصول خیلی مهم است چرا که مدام با میوه های آبدار سر و کار داشته و از طرفی در شستشو برایش مشکلی پیش نمی آید.


ابمیوه گیری دستی


این محصول یک کاسه و تفاله گیر نیز دارد که جنس آن از آلومینیوم پرداخت شده بوده که آن نیز ضد زنگ می باشد.  همچنین یک دسته ی اهرمی دارد که با فشار آن به سمت پایین آب میوه گرفته می شود.


ابمیوه گیری دستی


ابعاد این آبمیوه گیری 38×26×13 سانتیمتر بوده و وزن آن معادل 7.384 کیلوگرم می باشد. همچنین قطر محفظه آبگیری میوه ها نیز 11 سانتیمتر می باشد در نتیجه شما می توانید انواع میوه ها را با ابعاد کوچک و بزرگ در آن قرار دهید.


ابمیوه گیری دستیبرای مشاهده و دریافت لینک فروش آب میوه گیری دستی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 165000 تومان

 

ابمیوه گیری دستی