بهترین بند رخت تمام استیل ضد زنگ

با وجود سبک زندگی آپارتمان نشینی و کمبود فضای کافی همچنین عدم دسترسی به فضا های باز مانند حیاط خانه امکان خشک کردن لباس ها به روش های قدیمی و بر روی طناب وجود ندارد.ضمن اینکه خشکاندن کامل لباس اهمیت زیادی در از بین رفتن و عدم رشد و نمو قارچ ها بر روی آن ها ، عدم ایجاد بوی نامطلوب در لباس و جلوگیری از چروک شدن بیش از حد  دارد.


بندرخت آپارتمانی


 

انواع مدل های بند رخت آپارتمانی زیادی در بازار وجود دارد که هرکس به فراخور وضعیت زندگی، آب و هوایی و میزان مساحت در دسترسش می تواند آن را انتخاب نماید.در لیست زیر به معرفی چند نمونه بند رخت آپارتمانی شوفاژی و ایستاده با کیفیت بسیار بالا و طراحی های خاص می پردازیم. انتخاب این بند رخت های آپارتمانی برای جهیزیه نوعروسان مناسب می باشد.

 

بندرخت آپارتمانیبه لطف طراحی های خلاقانه طراحان به کمک بند رخت های زیر می توان تعداد زیادی لباس بدون چروک شدن در فضای بسیار کوچک کاملا بهداشتی خشکاند.

بندرخت آپارتمانی


حتی کسانی که در حال حاضر از طناب استفاده می کنند میتوانند به جای استفاده از طناب بند رخت از این بند رخت ها استفاده نمایند زیرا طناب فقط یک ردیف لباس بر روی آن جای می گیرد و بعضا جای خط طناب نیز برروی لباس می ماند.


بندرخت آپارتمانی


این بند رخت با طراحی زیبا دارای دو طبقه مجزا با فضای کافی جهت پهن کردن لباس است. شما می تولنید لباس های بلندتر را بر روی طبقه بالایی و لباس های کوچک مانند لباس های کودک و نوزاد یا جوراب ها را بر روی طبقه پایینی قرار دهید.


بندرخت آپارتمانی


این بند رخت از مواد اولیه درجه یک تهیه شده و تحمل وزن زیادی دارد و می تواند تعادلش را کاملا حفظ نماید.

 

بندرخت آپارتمانی 


بند رخت های موجود در این لیست همگی ضد زنگ زدگی هستند مدل بند رخت آپارتمانی تمام استیل تاشو با 18 ماه گارانتی به شما عرضه خواهد شد.


بندرخت آپارتمانی


این بند رخت در دو مقدار ارتفاع 98 و 76 سانتی متر قابل تنظیم می باشد، ارتفاع مناسب از اهمیت بالایی برخوردارست و از تماس لباس ها با سطح زمین جلوگیری می نماید.حتی پیچ ها و ابزارالات این بند رخت از جنس استیل درجه یک می باشد.


بندرخت آپارتمانی

 

در صورت عدم استفاده می توانید از محل مشخص شده بند رخت را تا نموده و در محلی قرار دهید این بند رخت بسیار کم جا گیر و کوچک می باشد.بندرخت آپارتمانی


حتی اگر شمادر آپارتمان نیز زندگی نکنید باز هم نیاز به یک بند رخت شوفاژی خواهید داشت.به جای پهن کردن لباس بر روی خود شوفاژ از این بند رخت با فضای مناسب استفاده کنید و لباس ها را درحداقل زمان ممکن خشک نمایید. نیاز به بند رخت را در فصل زمستان و در روز های بارانی به خوبی احساس می شود.


بندرخت آپارتمانیاین بند رخت دارای رنگ نسوز و کاملا مقاوم ساخت ایران می باشد که به کمک قلاب های فلزی بر روی شوفاژ آویزان می گرددهمچنین قابلیت نصب بروی محل های دیگر مانند درب و نرده را نیز دارد.


بندرخت آپارتمانی


دارای 6 ردیف، ابعاد 19*33.5*50 سانتی متر و تاشو با قیمت مناسب می باشد.کیفیت ساخت بالا باعث شده که بتوان آن را یکی از بهترین مدل های بازار نامید.

 

بندرخت آپارتمانیوزن این بند رخت ها کاملا مناسب است و حمل و جا به جایی توسط بانوان بدون مشکل است.بند رخت یکی از ضروریترین و پرکاربرد ترین وسایل منزل است پس حتما در خرید مدل مناسب و باکیفیت آن دقت نمایید.


بندرخت آپارتمانی


شما می توانید در هرکجای ایران که هستید محصولات ما را دروب سایت سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.


بندرخت آپارتمانی 

 

جهت سفارش محصول بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت :   29000   تومان

خرید محصول