تاثیر خرید میناکاری تهران و درآمد زایی غیر نفتی

صنایع دستی در هر سرزمینی سفرای فرهنگی آن سرزمین می باشند، بسیاری از فعالان عرصه اقتصادی بر این باورند که با توجه به صنایع دستی و رشد و توسعه این صنایع میزان درآمد زایی از این طریق می تواند به تنهایی جایگزین درآمد های نفتی باشد.اما برای رشد و توسعه صتایع دستی نیاز به ایجاد زیر ساخت هایی در این زمینه می باشد، یکی از این موارد آشنایی مردم با صنایع دستی و در واقع آشتی دادن مردم با آنها می باشد و ایجاد فرهنگ خرید و استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره می باشد.
یکی از انواع صنایع دستی که از دیر باز بسیار مورد پسند می باشد، هنر میناکاری یا میناسازی می باشد، هنری که شاید یکی از شاخصه های شهر اصفهان باشد و همگان این هنر را مختص این شهر بدانند اما باید بگوییم که هنر مختص شهر و دیار خاصی نمی باشد و هنر دوست آن را در هر کجا باشد فراگرفته.

 هنر میناکاری در شهر های دیگری از جمله شیراز و تهران نیز تولید می شود، و این هنر دارای طرفداران زیادی در شهر تهران می باشد و فروش ظروف میناکاری تهران به عنوان یکی از صنایع دستی پر طرفدار در این شهر می باشد.

 یکی از راه های حمایت از صنعتگران داخلی خرید و استفاده از صنایع دستی می باشد، بنابراین شما می توانید با خرید میناکاری ارزان تهران یک هدیه مناسب تهیه کنید بدون اینکه پول خود را صرف خرید هدایای چینی بی کفیت کنید.

 یکی دیگر از عواملی که می تواند در ایجاد فرهنگ استفاده از صنایع دستی موثر باشد، استفاده ارگان ها و سازمان ها بخصوص سازمان های دولتی از صنایع دستی می باشد به عنوان مثال استفاده از تندیس میناکاری تهران در بزرگداشت ها و مراسم های تقدیر بسیار موثر می باشد.
فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای بینظیر از هدیه میناکاری تهران امکان تهیه انواع مختلفی از این محصولات را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت برای شما فراهم آورده است.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید