ثبت خاطرات خوش با دوربین مداربسته خودرو

 

دوربین های مداربسته انواع زیادی دارند ولی اینکه کجا و به چه منظوری استفاده می شوند مهم است.


دوربین مداربسته خودرو بلک باکس


شاید تابه حال اسم خیلی از دوربین مداربسته ها را شنیده اید وحتی کاربرد آنها را ولی بعضی وقت ها دوست دارید آنها را با خود جا بجا کنید ولی متاسفانه نمی شوند مثل مسافرت و یا همراه خودتان  در ماشین  استفاده کنید تا لحظه های شادتان را ثبت و ظبط کند.


دوربین مداربسته ارزان


البته با گوشی های همراه هم می شود در طی سفر فیلم یا عکس برداری کرد ولی امکان  دارد خطرات زیادی را به همراه داشته باشد.دوربین مداربسته  خودرو با کیفیت


ولی دیگر نگران نباشید زیرا با پیشرفت علم و تکنولوژی و اختراعات جدید ما موفق شده ایم دوربین هایی را به نمایش بگزاریم تا مشکل شما را حل کند.


دوربین بلک باکس خودرو


از این رو دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080  را به شما پیشنهاد می کنیم دوربین مدار بسته خودرو black box را کافیست در جلو خودرو خود یا هر جایی که دوست دارید نصب کنید.


دوربین مداربسته اتومبیل این دوربین توسط گیره چسبانی که دارد در جایی که شما دوست دارید متصل می شود فقط کافیست دکمه شروع ظبط را فشار دهید.
دوربین مداربسته خودرو

این محصول 32 گیگابایت حافظه داخلی دارد. حتی توسط مادوم قرمز قادر به تصویر برداری در شب و تاریکی را دارد.


خرید دوربین مداربسته ماشین


شما می توانید هنگام خرید دوربین مدار بسته خودرو blackbox dvr  در سایت فروشگاهی تک سبد از مزایای دیگر این دوربین با خبر شوید.فروشگاه  اینترنتی تک سبد توانسته این محصول با کیفیت را به قیمت ارزان به فروش برساند.

دکمه را لمس کنید 

قیمت 83000

خرید محصول