حشره کش برقی، بهترین حشره کش خانگی

همه ما با شنیدن نام تابستان به فکر پشه و مگس و مزاحمت های این حشرات می باشیم، به طور کلی با آغاز فصل های گرم سال شاهد هجوم حشرات موذی از جمله مگس، پشه و سوسک ها می باشیم که می تواند علاوه بر اینکه بسیار آزار دهنده باشد برای سلامتی نیز مضر باشد.
تابستان های قدیم برای خلاصی از شر این حشرات معمولا از مگس کش ها، پشه بند ها، پرده های توری یا حشره کش های شیمیایی استفاده می کردند که در حال حاضر استفاده از این نوع وسایل زیاد مرسوم نمی باشد، بخصوص برای اماکن عمومی.
شما فرض را بر این گرفته که در داخل یک رستوران در حال میل کردن غذا می باشید، حال مگس یا یک حشره پرنده دیگر مزاحم شما شود، در چنین مکان هایی استفاده از حشره کش های شیمیایی تقریبا غیر ممکن است و باید از حشره کش برقی استفاده شود.
یکی از انواع حشره کش های برقی که امکان استفاده در چینی مکان هایی را دارد، لامپ حشره کش برقی می باشد این محصول بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و تنها با تولید نور بنفش رنگ حشرات پرنده را به سمت خود جذب می کند و آنها را از بین می برد.
اما مشکل می تواند علاوه بر حشرات پرنده سایر حشرات مثل سوسک ها و مورچه ها و در برخی مراحل موش ها نیز باشد، یکی دیگر از بهترین حشره کش برقی هایی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد، دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس پلاس اولتراسونیک می باشد.
بنابرای ن می توان به این نتیجه رسید که حشره کش های برقی که بدون نیاز به مواد شیمیایی و تنها با استفاده از امواج النراسونیک یا نور حشرات را نبود می سازند می تواند بهترین جایگزین حشره کش های شیمیایی باشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی این محصولات به لینک زیر مراجعه نمائید.

 


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 55000 تومان

خرید