خرید آبمیوه گیری دستی ایرانی | تک سبد

نوشیدن آب میوه های طبیعی در هر شرایطی می تواند لذت بخش باشد، زیرا مزه و شیرنی آنها ناشی از لفزودنی ها ورنگ های صعتی نمی باشد و برای سلامت بدن بسیار سودمند می باشند. اما یکی از مشکلاتی که پیش روی ماست مشکل بودن آب برخی از میوه ها می باشد.
به عنوان مثال انار یکی از میوه هایی می باشد که به داشتن خواص شگفت انگیز خود نظر متخصصان علم تغذیه و سلامتی را به خود جلب کرده است. این میوه خوشمزه و قرمز رنگ سرشار از آنتی اکسدان ها می باشد که برای سلامتی قلب و عروق بسیار مفید می باشد.
اما خوردن انار به دلیل داشتن دانه های آن می تواند برای افرادی که دچار بیماری های معده و گوارش هستن با دردسرهایی همراه باشد، بنابراین ترجیح این افراد نوشیدن آب این میوه خوشمزه و مفید می باشد که در این صورت هضم و جذب آن بسیار راحتر می باشد.
اما گرفتن آب این میوه خوشمزه با استفاده از آبیموه گیری های برقی معمول در هر خانه ای غیر ممکن می باشد یا حداقل با سختی های زیادی همراه می باشد، بنابراین شاید به نظر برسد باید از خوردن این آبمیوه خوشمزه باید صرف نظر کرد.
اما شما می توانید با خرید آب انار گیری دستی چدنی براحتی و بدون صرف وقت و دردسر آب این میوه خوشمزه را بگیرید و از فئاید آن بهرمند شود. به این منظور کافی می باشد این میوه را از وسط به دو قسمت کرده و در داخل  قسمت نیم دایره ای آبموه گیری قرار داده و دسته اهرمی آنرا به سمت پایین فشار دهید.
استفاده از این آبمیوه گیری دستی اهرمی بسیار آسان می باشد و تنها با نیروی دست و بدون نیاز به برق کار می کند و همه افراد خانواده می توانند از این آبمیوه گیری استفاده کنند. با استفاده از این آبمیوه گیری علاوه بر انار می توانید آب مرکبات نیز تهیه کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید آب میوه گیری دستی اهرمی ایرانی به لینک زیر مراجعه نموده. با ما خرید راحت و مطمئن را تجربه کنید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 165000 تومان

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خرید