خرید اینترنتی انواع جعیه خاتم کاری شده در مشهد

همواره خرید صنایع دستی می تواند تاثیر مثبتی در روحیه داشته باشد و با توجه به اینکه کشور ما دارای تنوع محصولات صنایع دستی می باشد، می تواند سلیقه هر فردی را با هر بودجه ای جلب نماید.
یکی از صنایع دستی شکیل و اصیل ایرانی که برای تزئین چوب مورد استفاده قرار می گیرد، هنر خاتم کاری اصفهان می باشد که هنر تزئین سطح اجسام به شکل موزائیکی با مثلث های کوچک می باشد.
مهمترین موادی که برای تهیه یک خاتم کاری خوب مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از انواع چوب های رنگی مانند چوب آبنوس، عناب، فوفل و .....، مفتول فلزی، صدف و همچنین انواع استخوان مانند استخوان شتر می باشد.
از عوامل موثر در تهیه یک محصول خاتم کاری خوب، علاوه بر استفاده از مواد اولیه خوب و اعلاء ، صبر، حوصله و ظرافت هنرمند خاتم کار بسیار اهمیت دارد.
یکی از انواع محصولات خاتم کاری جعبه جواهرات خاتم کاری می باشد که به دلیلی جنبه کاربردی و تزئینی بودن بسیار مورد علاقه بانوان می باشد، زیرا می تواند محلی امن برای نگهداری زیورآلات آنها باشد.
شما می توانید برای خرید انواع مدل های جعبه خاتم کاری شده به صورت اینترنتی به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نمائید و بهترین محصولات خاتم کاری اصفهان را تهیه نمائید.
توجه داشته باشید در نگهداری محصولات خاتم کاری نیاز به رعایت مواردی می باشد از جمله عدم تماس با نور و حرارت که موجب جدا شدن خاتم کاری از سطح کار می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری اصفهان به مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید