خرید اینترنتی بند رخت تاشو آپارتمانی ارزان

بند رخت های آپارتمانی که یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی می باشند باید دارای شرایطی ویژه در طراحی و متریال بکار رفته در آنها باشند تا در اثر استفاده و تماس با رطوبت دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشوند. بهترین آلیاز های مورد استفاده برای این بند رخت های می توان به استیل، گالوانیزه و آلومنیوم اشاره کرد.

 

 

 

اگر قصد خرید یک بند رخت اپارتمانی فلزی را دارید به این نکته توجه کنید که فلز بکار برده شده در اثر تماس با رطوبت دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشود و از دوام و مقاومت خوبی بهرمند باشد. در ساخت این بند رخت ها حتی جنس پیچ ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 


 

بند رخت تاشو آپارتمانی مدل Folding Stainless Clothesline  دارای طراحی ویژه ای می باشد و به صورت دوطبقه طراحی شده است که در قسما فوقانی دارای 12 میله برای آویزان کردن لباس های بزرگ مثل انواع پیراهن، مانتو و شلوار می باشد و در طبقه زیرین دارای 4 میله برای لباس نوزاد می باشد.

 

 

 

از مهمترین ویژگی های بند رخت آپارتمانی تاشو می توان به قابلیت تنظیم زاویه را داشته و شما می توانید بر اساس نیاز خود زاویه آنرا تنظیم نمائید. این بند رخت را می توانید پس از استفاده جمع آوری نموده و در هر قسمتی از منزل که می خواهید از آن نگهداری نمائید.

 

 

 

استفاده از طراحی ها  و ایده‌های جدید در تمامی بخش‌های زندگی به منظور افزایش رفاه و آسایش زندگی می باشد و انواع بند رخت آپارتمانی با  طراحی خلاقانه، کاربردی و با ابعاد بهینه شده  برای رفاه زندگی آپارتمان نشینی و استفاده حداکثری از فضای موجود وارد بازار لوازم خانگی شده است.

 

 

 

بند رخت آپارتمانی ایستاده با جنس آلومنیوم در 2 طبقه مجزا ساخته شده است امکان آویزان کردن انواع  لباس‌ها را فراهم می‌ آورد.

 

 

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید بند رخت آپارتمانی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژه این سایت بهرمند شوید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید