خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی SWF

این روزها در هر خانه و آشپزخانه ای شاهد یک دستگاه تصفیه آب خانگی به منظور تصفیه آب لوله کشی می باشید. استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی نشان از بالا رفتن سطح آگاهی مردم نسبت به آلودگی های آب مصرفی و تاثیر آن بر سلامت بدن دارد.
یکی از مهمترین ویژگی های یک دستگاه تصفیه آب عدم اضافه شدن هر چیزی به آب می باشد، در واقع شما در هنگام خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی باید به یکسری موارد توجه کنید تا بتوانید محصولی را انتخاب کنید که علاوه بر استاندارد بودن برای مصرف از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
یکی از گزینه هایی که در هنگام دستگاه تصفیه آب باید در نظر بگیرید، ابعاد دستگاه تصفیه آب می باشد که باید با توجه به فضای مورد استفاده انتخاب شود، اگر شما با مشکل عدم فضای کافی برای دستگاه تصفیه آب مواجه هستید می توانید دستگاه تصفیه آب خانگی swf را انتخاب کنید.
دستگاه تصفیه آب خانگی swf یکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک محسوب می شود که به سر شیر وصل می شود و آب را با فیلتر دو مرحله ای تصفیه می کند. این دستگاه تصفیه دارای وزن کمی می باشد که یکی از مزیت های آن محسوب می شود.
این دستگاه تصفیه آب کوچک، دارای زاویه کوتانژات در قسمت مدخل ورودی می باشد که به سادگی بسته نمی شود، و دارای دو خروجی آب می باشد، یکی از خروجی ها برای خروج آب تصفیه شده و دیگری برای خروج آب غیر تصفیه می باشد.

 


از مهمترین ویژگی های این دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت، دارا بودن دو فیلتر قوی برای تصفیه آب می باشد، فیلتری از جنس نانو و دیگری کاتریج سرامیکی می باشد که قابل تعویض می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نموده، خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزیت های همراهی با ما می باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 39000 تومان

خرید