خرید درب نایلونی مغناطیسی در مشهد

یکی از برند های موفق ایرانی در تولید درب های مگنتیک، برند آسان مش می باشد که توانسته است با تولید محصولاتی متنوع با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیشترین بازار فروش این محصولات را به خود اختصاص دهد، در رابطه با محصولات آسان مش بشد گفت، کیفیت اتفاقی نیست. 

یکی از انواع محصولات این کمپانی، درب پلاستیک مگنتیک عرض 120 سانتی متر می باشد. این محصول که با استفاده از پلاستیک خارجی یا ضخامت مناسب و کیفیت مناسب تهیه شده است.

 یکی از ویژگی های مهم درب های مگنتیک آسان مش، ارتفاه 270 سانتی آنها می باشد که متناسب با ساختمان های ایرانی تولید شده است. این محصول به منظور استفاده برای درب ورودی ساختمان ها در فصول سرما کاربرد دارد.

 درب نایلونی آهنربایی آسان مشدارای مگنت های بسیار قوی می باشد که تردد از آن را بسیار آسان می کند. این مگنت ها با قدرت فوق العاده ای که دارند با ربایش خوب مانع از نوفذ سرما به داخل ساختمان می شوند و همچنین از هدر رفت گرمای داخل ساختمان جلوگیری می کنند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول


با خرید درب نایلونی مغناطیسی فوق شما می توانید در هزینه های مصرف انرژی خود تا 70 درصد صرفه جویی کنید و گامی موثر در حفظ منابع سوخت فسیلی در کشور داشته باشد، با یکبار هزینه می توانید بارها از آن استفاده نماوید.

 یکی از ویژگی های درب مغناطیسی فوق، سهولت نصب آن می باشد که نیاز به حضور افراد با مهارت خاصی ندارد و شما براحتی می توانید با کمک چسب دوطرفه قوی که به همراه محصول ارائه شده است آن را بر روی انواع چهار چوب نصب نمائید.
با نصب این پرده نایلونی، نگران جابجایی پرده در اثر وزش باد نباشید زیرا در قسمت پایینی پرده آویز های تعبیه شده است که موجب موجب مقاومت بالای پرده در مقابل وزش باد می شود.