خرید ساعت دیواری میناکاری آنلاین

 

یکی از ویژگی های صنایع دستی به عنوان محصولات هنری، مردمی بودن در کنار کاربردی بودن آنها می باشد. محصولاتی که توانسته اند فرهنگ اصیل ایرانی را به زیبایی در جهان منعکس کند و ذوق و قریحه هنرمند ایرانی را به خوبی به رخ بکشاند.
یکی از ویژگی های منحصر بفرد صنایع دستی ایرانی، گستره وسیع این صنایع می باشد که نشان از ذوق و هنر ذوستی ایرانیان دارد، یکی از صنایع دستی ایرانی مرتب با فلزات هنر میناکاری یا میناسازی می باشد که از دیر باز مورد توجه هنر دوستان داخلی و خارجی بوده است.
یکی از مهمترین ویژگی های هنر میناکاری، کاربردی بودن محصولات میناکاری می باشد و همین امر توانسته است موجب تداوم این هنر شود. کاربردی بودن صنایع دستی در کنار خلاقیت هنرمند در ساخت محصولات نوین و کاربردی توانسته است این هنر را در سالیان دراز حفظ نماید.
یکی از انواع محصولات میناکاری کاملا کاربردی ، ساعت دیواری طرح میناکاری می باشد که زیبایی چشم نوازی داشته. این ساعت زیبا می تواند زینت بخش دیوار خانه یا محل کار شما باشد یا حتی به عنوان یک هدیه زیبا در نظر گرفته شود.
اگر شما به شهر اصفهان سفر کرده باشید شاهد فروش ساعت دیواری میناکاری به عنوان یکی از محصولات میناکاری پرطرفدار می باشید که متشکل از یک صفحه مسی میناکاری شده بوده که می تواند دارای قاب باشد.
اگر شما قصذ خرید ساعت دیواری میناکاری دارید می توانید از مدل ترکیبی با قاب خاتم استفاده کنید که به زیبایی هنر خاتم و مینا را در کنار یکدیگر نشانیده اند و محصولی با کیفیت و باب سلیقه هر فرد هنر دوستی فراهم کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی ساعت دیواری میناکاری اصفهان با کیفیت بالا و قیمت مناسب به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل از تخفیفات ویژه این وب سایت بهرمند شوید.


 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید