خرید صنایع دستی گامی در جهت اقتصادی کردن این صنعت

استفاده از صنایع دستی و هدیه دادن ان می تواند علاوه بر تاثیر مستقیم بر اقتصادی کردن هنر تاثیر مثبتی بر گیرنده هدیه داشته باشد، استفاده از این محصولات فوق العاده و ارزشمند علاوه بر جنیه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشد.بنابراین باید به دنبال راه حلی برای اقتصادی کردن صنایع دستی و گنجاندن آن در سبد مصرفی خانوار ها بود، بنابراین بازاریابی و فراهم آوردن زمینه مناسب برای فروش این محصولات امری ضروری و قابل توجه می باشد.
یکی از راه حل هایی که در زمینه اقتصادی کردن صنایع دستی صورت پذیرفته است، برقراری طرحی برای استفاده از صنایع دستی توسط ارگان های دولتی می باشد، استفاده از انواع صنایع دستی به منظور هدیه دادن توسط ادارات به کارمندان در مناسبت های مختلف حمایتی از طرح اقتصادی کردن صنایع دستی می باشد.
صنایع دستی هر سرزمینی بخشی از فرهنگ و هویت مردمان آن سرزمین می باشد که برای حفظ و حراست آن باید تمهیداتی در نظر گرفته شود، ایجاد زمینه ای برای آشنایی و آشتی مردم با صنایع دستی و فراهم سازی فرهنگ خرید صنایع دستی می تواند گامی موثر در این زمینه باشد.
در کنار موارد فوق نیاز به تلاش و نوآوری هنرمندان عرصه صنایع دستی برای تولید محصولات خلاقانه و کاربردی نیز امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد، در واقع خلاقیت و نوآوری هنرمند در تولید محصول جدید و کارآمد می تواند رمز ماندگاری این صنایع باشد.
میناکاری یکی از انواع صنایع دستی که در حال حاضر نسبت به سایر صنایع دستی دارای بازار فروش مناسبی می باشد، که علت اصلی آن در کنار جنبه تزئینی آن مسئله خلاقیت و کاربردی بودن این محصولات می باشد و توانسته است جایگاه خوبی در زندگی روزمره مردم داشته باشد.
تنوع محصولات میناکاری در کنار جنبه تزئینی و کاربردی بودن آنها و همچنین استفاده از بسته بندی زیبا و تاثیر گذار به همراه فراهم آوردن بستر مناسب برای فروش محصولات میناکاری توانسته است این هنر را به یکی از پرفروش ترین محصولات صنایع دستی در داخل و خارج تبدیل کند.
یکی از انواع محصولات میناکاری، ساعت دیواری طرح مینا می باشد که در واقع تلاقی زیبا از هنر سنتی میناکاری و مدرنیته می باشد. این تلاقی زیبا توانسته است محصولات صنایع دستی را کاملا کاربردی کرده.
هنرمندان میناکار اصفهانی توانسته اند با خلاقیت و دانش هنری خود محصولاتی تولید نمایند که علاوه بر جنبه تزئینی، کاملا کاربردی باشد و بتواند در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار گیرد، نمونه ای از این محصولات ساعت دیواری میناکاری شده می باشد.
اگر در پی خرید یک هدیه زیبا و از گروه صنایع دستی می باشید می توانید هدیه ساعت دیواری میناکاری را انتخاب کنید، یک هدیه زیبا و چشم نواز که می توانید تاثیر بسزایی در مخاطب داشته باشد.
این ساعت زیبا متشکل از یک صفحه میناکاری شده می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی ساخته شده است و از یک قاب خاتم کاری برای اطراف این صفحه میناکاری شده استفاده شده که زیبایی این ساعت دیواری را دوچندان نموده است.

 اگر به شهر اصفهان سفر کرده اید و قصد تهیه سوغاتی از صنایع دستی این شهر را دارید می توانید با خرید ساعت دیواری میناکاری اصفهان یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید که سال های سال از آن استفاده نموده بدون ترس از دمده شدن آن.

 


این ساعت دیواری ارزان قیمت می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار گیرد، استفاده از صنایع دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند گامی موثر در جهت توسعه فرهنگ استفاده از صنایع دستی در راستای حمایت از این محصولات باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید عمده ساعت دیواری میناکاری اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. فروشگاه اینترنتی تک سبد با حذف واسطه ها توانسته است صنایع دستی را با بهترین قیمت و کیفیت بالا به دست مصرف کننده برساند.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 68000تومان

اطلاعات بیشتر و خرید