خرید محصولات خاتم کاری ارزان قیمت در مشهد

ایران بهعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی در جهان دارای بیشترین تنوع صنایع دستی در جهان می باشد که نشان از اندیشه هنری غنی، ذوق و استعداد هنری هنرمندان ایرانی دارد که در ادوار مختلف تاریخی توانسته اند متناسب با سبک زندگی خود محصولاتی کاربردی تهیه و تولید کنند.
از مهمترین صنایع دستی ایرانی می توان به صنایع خاتم کاری، خاتم سازی، قلمکاری، میناکاری، فیروزه کوبی اشاره کرد که دارای قدمت و پیشینه ای طولانی می باشند و آثار بجا مانده از ادوار مختلف تاریخی نشان از اصالت فرهنگ و تمدن ایرانی دارد.
یکی از هنر های اصیل ایرانی هنر خاتم کاری می باشد که دارای تاریخ و پیشینه ای غنی می باشد و در حال حاضر در شهر های اصفهان، تهران و شیراز تهیه و تولید می شود و هنرمندان این عرصه محصولات متنوعی طراحی و تولید می کنند که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشند. 

تنوع محصولات خاتم کاری در کنار کاربردی بودن آن یکی از دلایل محبوبیت این هنر اصیل می باشد، هنری که دارای تاریخ و پیشینه ای چند هزار ساله می باشد. یکی از انواع محصولات خاتم کاری که بسیار مورد توجه بانوان می باشد جعبه جواهرات خاتم کاری می باشد.
همانطور که گفته شد از مهمترین مشخصه های محصولات خاتم کاری کاربردی بودن این محصولات می باشد، جعبه خاتم کاری نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد و این جعبه علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی می باشد.
با خرید جعبه خاتم کاری شما می توانید از ان به عنوان یک جعبه تزئینی بر روی میز اتاق خود استفاده کنید همچنین می توانید از این جعبه زیبا برای نگهداری و سر و سامان دادن به زیورآلات خود استفاده کنید و نگران گم شدن آنها نباشید.
شما می توانید تنوع محصولات خاتم کاری اصفهان را در فروشگاه اینترنتی تک سبد مشاهده نموده و پس از انتخاب محصول مورد نظر از تخفیفات این مجموعه فروشگاهی بهرمند شوید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

خرید