دستگاه تصفیه آب خانگی با دو فیلتر قابل شستشو

 

آب آشامیدنی که از طریق لوله کشی به ساختمان های ما میرسد با انواع آلودگی ها در مسیر خود مواجه می شود.حتی وجود کلر در آب که در تصفیه خانه ها استفاده می شود منجر به سفیدی مو،چین چروک پوست و ریزش مو می شود.


دستگاه تصفیه آب خانگی


با این حال استفاده از یک دستگاه تصفیه آب امری ضروری است و مزایای آن بر کسی پوشیده نیست.مواد سرطان زا مانند نیتریت و نیترات ، زنگ زدگی لوله ها به کمک یک دستگاه تصفیه آب فیلتر شده و مانع از ورود آن به آب آشامیدنی و پخت و پز ما می شود.


دستگاه تصفیه آب خانگی


حال سوال مهم این است که چه دستگاهی برای ما بهتر است؟؟در این مقاله کوچکترین دستگاه تصفیه آب خانگی را به شما معرفی خواهیم نمود.


دستگاه تصفیه آب خانگی


دستگاه تصفیه آب خانگی با برندهای متفاوت وجود دارد که معمولا دو روش تصفیه دارند  بعضی از آنها روش فیلتراسیون (filtration device) و برخی دیگر از روش اسمز معکوس (reverse-osmosis-system) برای تصفیه آب استفاده می کنند.


دستگاه تصفیه آب خانگی


این دستگاه تصفیه آب خانگی  بسیار کوچک و کم جا می باشد ضمن نصب دستگاه به سری شیر آب امکان استفاده از آب تصفیه شده و همچنین آب معمولی بدون عبور از فیلتر را خواهید داشت.نکته مهم این است که دستگاه تاثیری بر فشار آب ندارد.و فشار آب را کاهش نخواهد داد.


دستگاه تصفیه آب خانگی


میزان تصفیه آب 99.9 است یعنی نزدیک به صد درصد آلودگی ها را از بین خواهد بر اما این دستگاه به گونه ای طراحی شده که املاح مفید آب برای انسان را حفظ میکند.

دستگاه تصفیه آب خانگیعمر متوسط فیلتر این محصول در حدود 10 هزارلیتر است ولی نگران نباشید فیلتر ها نیز قابل شستشو و استفاده مجدد می باشند.تعویض فیلتر ها بسیار راحت است.

دستگاه تصفیه آب خانگیاین محصول ساخته شده از مواد پلاستیکی درجه یک و کاملا بهداشتی است، همچنین دارای دو فیلتر بسیار قوی می باشد، یکی فیلتر نوع کارتریج سرامیکی و دیگری فیلتر نانو KDF است.


دستگاه تصفیه آب خانگی


وزن دستگاه 260 گرم و بسیارسبک می باشد و ابعاد آن  در حدود 6*10*12 سانتی متر می باشد.این دستگاه به همه ی شیرهای آب با هر نوع مدل قابل اتصال است.


دستگاه تصفیه آب خانگی


این دستگاه بسیار با دوام است و کارایی بالایی دارد و مواد ساخته شده از آن دوستدار محیط زیست می باشند.حتی استفاده از این دستگاه نیاز شما به آب معدنی ها را به صفر می رساند که هم مقرون به صرفه است و هم مانع از افزایش زباله های پلاستیکی به طبیعت می شود.


دستگاه تصفیه آب خانگیاین دستگاه علاوه بر کوچک بودن ارزانترین دستگاه تصفیه آب خانگی نیز می باشد. همچنین نصب این دستگاه احتیاج به نصاب نداشته و خود شما قادر به اتصال آن خواهید بود.


دستگاه تصفیه آب خانگی


 

در صورت تمایل می توانید محصول را به صورت اینترنتی از ما سفارش دهید و در هرکجای کشور عزیزمان که هستید درب منزل دریافت نمایید.


دستگاه تصفیه آب خانگی


به منظور خرید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت: 39.000 تومان

خرید محصول

جهت آشنایی بیشتر با این محصول حتما ویدیوی زیر را مشاهده نمایید.

دستگاه تصفیه آب خانگی


دستگاه تصفیه آب خانگی