روکش صندلی باخاصیت ماساژ حرفه ای و حرارتی

در جهان پرتنش امروزی ، ماندن در ساعات طولانی ترافیک،نشستن طولانی و کار با کامپیوتر ،ایستادن در ایستگاه مترو و اتوبوس و .. فشار های زیادی بر بدن و عضلات ما وارد می کند.


روکش صندلی ماساژور


این استرس و فشار صدمات جبران ناپذیری بر بدن ایجاد خواهند کرد.تحقیقات ثابت کرده ماساژ عضلات بدن در کاهش و رفع استرس، خستگی و درد برای بیماران، افراد معمولی و ورزشکاران مفید است.


روکش صندلی ماساژوراما پرداخت هزینه های روزانه ، هفتگی یا ماهانه ماساژ اصلا مقرون به صرفه نمی باشد.نمی توان هر روز وقت خود را در مراکز ماساژ گذراند.


روکش صندلی ماساژور


پیشنهاد ما استفاده از روکش صندلی ماساژور است.آنها همیشه در دسترس هستند،قابل حمل و نقل اند و کار با آنها خیلی ساده است.ضمنا اثرات فوق العاده ای بر بدن دارند.


روکش صندلی ماساژورکافی است آنرا بر روی صندلی دلخواه خود نصب کنید و از احساس آرامش با ماساز حرفه ای لذت ببرید.این محصول قابل استفاده بر روی انواع صندلی ، مبلمان و حتی صندلی خودرو است.


روکش صندلی ماساژور


این مصول برای ماساژ بالاتنه از گردن تا نشیمن‌گاه طراحی شده است. برای استفاده از روکش صندلی ماساژور کنترل دار باید آن را روی صندلی قرار داده و توسط بند های قابل تنظیم محصول به پشت صندلی محکم کرد.


روکش صندلی ماساژوراین محصول دارای 5 موتور ماساژ دهنده در قسمت های کمر، گردن و شانه ها است.و عملکرد حرفه ای آن شما را از شر درد های مزمن راحت میکند.


روکش صندلی ماساژور


ناحیه‌ای که این گوی‌ها ماساژ می‌دهند دارای طول و عرض 38 در 19 سانتی‌متر است. به کمک دکمه های روی کنترل می توان ناحیه و میزان چرخش گوی ها و نحوه ی ماساژ را تعیین کرد همچنین ارتفاع حرکت گوی های ماساز دهنه قابل تغییر می باشد.


روکش صندلی ماساژور


گرم کن حرارتی روکش صندلی ماساژور حرارتی به کمک تابش اشعه‌ی مادون‌قرمز تا دمای 15 درجه‌ی سانتی‌گراد گرم می‌شود و به تاثیر گذاری بیشتر ماساژ بر روی عضلات کمک می کند.


روکش صندلی ماساژور


می توان گفت روکش های صندلی به نوعی طراحی شده اند که برای اکثر  افراد با هر وزن و سنی مناسب اند و می توان از این محصول در هر زمان از شبانه روز استفاده نمود. هر روز و یا چند بار در هفته – این می تواند بستگی به نیازهای شما داشته باشد.


روکش صندلی ماساژور


این محصول در خودرو به کمک کابل فندکی از برق خودرو انرژی گرفته و در منزل با آداپتور برق با برق شهری کار میکند.مدت زمان پیش فرض برای دریافت یک ماساژ کامل 15 دقیقه است اما شما می توانید زمان بیشتری را تنظیم نموده و از مزایای این محصول بر سلامتیتان لذت ببرید.


روکش صندلی ماساژور


کلیه محصولات در این وب سایت به صورت نو و آکبند با ارسال سریع تحویل مشتری داده می شود.در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر با ما در ارتباط باشید.


روکش صندلی ماساژور


جهت خرید اینترنتی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت : 199000 تومان

خرید محصول

روکش صندلی ماساژور


روکش صندلی ماساژور