ساعت هوشمند طرح اپل مچی | تک سبد

با استفاده از گجت هایی که روز به روز برای شما عزیزان ارتقا بیشتری خواهد گرفت می توان بسیاری از مشکلاتن روزمره را بر طرف نمود.


ساعت هوشمند طرح اپل


دستگاه هایی که برای شما عزیزان در دسترس می باشد را می توانید به کار بگیرید و در انجام امورات مربوط به حوزه دیجیتال از آن استفاده نمایید. ساعت هوشمند طرح اپل


ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM یکی از این دستگاه های خارق العاده می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید.


ساعت هوشمند اپل


با استفاده از بهترین و بروز ترین گجت ها اعم از این گجت می توانید امورات مربوط به گوشی تلفن همراه خود را انجام دهید.


ساعت هوشمند اپل


ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM دارای دوربین فیلم برداری می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپلبا استفاده از دوربین مخفی که در این گجت وجود دارد می توانید به صورت نامحسوس فیلم برداری و عکس برداری نمایید.


ساعت هوشمند مچی


بعد از فیلم برداری می توانید فیلم و یا عکس مورد نظر خود را در مموری دستگاه ذخیره نمایید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپلساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM را باید با دستگاه تلفن همراه خود سینک نمایید تا بهترین کارکرد را داشته باشید.


ساعت هوشمند مچیبا استفاده از نرم افزار های مخصوص و یا بلوتوث می توانید دستگاه تلفن همراه خود را با ساعت مچی هوشمند طرح اپلی سینک نمایید.


ساعت هوشمندبا سینک کردن اطلاعات می توانید تمامی مشخصات دو دستگاه را در یکی بر روی مچ دست خود داشته باشید و کارهای بسیاری را انجام دهید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM با سینک شدن قابلیت های ویژه ای را فراهم خواهد کرد.


ساعت هوشمند طرح اپلبا استفاده از این محصول می توانید علاوه بر اندازه گیری زمان بسیاری از ویژگی های یک ساعت را در دست داشته باشید.


ساعت هوشمندصفحه نمایش ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM 1.54 اینچ می باشد که دارای خازن های تاچ می باشد.


ساعت هوشمند مچیاین ساعت بسیار زیبا طرحی شبیه به ساعت اپل اصلی دارد و شما می توانید با خرید آن بهترین ویژگی های آن را در دست داشته باشید.


ساعت هوشمند اپلباتری این دستگاه هوشمند لیتیومی می باشد وو شما می توانید با کابل های اندروید آن را شارژ نمایید و ساعت ها از آن استفاده نمایید.ساعت هوشمند مچی طرح اپل


این ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM می تواند از سیم کارت نیز پشتیبانی کند و ویژگی های منحصر بفردی را برای شما عزیزان آماده سازد.


ساعت هوشمند


شما می توانید با استفاده از اسپیکر هایی که بر روی این دستگاه قرار دارد به موزیک های خود گوش دهید و از آن لذت ببرید.

ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM دارای اسپیکر های قدرتمندی می باشد که می توانید با استفاده از آن به گوش دادن موزیک و یا دیدن فیلم مشغول شوید.

فروشگاه اینترنتی تک سبد تعدادی از این ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH NEW APPLE FORM را در معرض فروش قرار داده است که می توانید از این طریق خرید خود را ثبت نمایید.

با استفاده از این درگاه می توانید خرید خود را ثبت کننید و محصول را درب منزل در سراسر کشور دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که این ساعت هوشمند طرح اپل مچی  با حذف واسطه ها توانسته با نازل ترین قیمت در دسترس شما قرار بگیرد.

قیمت استثنایی 239000 تومان

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول