فروش بندرخت آپارتمانی با طراحی زیبا وکاربردی

 

 یکی از کارهای روزمره در خانه شستن لباس ها می باشد.در گذشته لباس ها را روی طناب بزرگی در حیاط یا پشت بام ها چهن می کردند اما با تغییر سبک زندگی به آپارتمان نشینی و کوچک شدن فضای خانه هاجایی برای بند رخت طنابی وجود نداشت. بنابر این بند رخت های آپارتمانی به بازار آمدند.


بندرخت آپارتمانی


بند رخت های آپارتمانی با مدل ها و قیمت های متفاوتی در بازار موجودند .هنگام خرید یک بند رخت آپارتمانی باید به میزان فضای در نظر گرفته شده و کیفیت و دوام آن توجه نمود.تا با گذشت زمان استحکام خود را حفظ نماید.


بندرخت آپارتمانی


بند رخت ها معمولا باید در مقابل باد و باران ، تابش خورشید و تحمل وزن لباس ها مقاوم باشند.و به سادگی آسیب نبینند.


بندرخت آپارتمانی


علاوه بر فاکتور کیفیت که بسیار حائز اهمیت است زیبایی بند رخت نیز مهم است.مخص.صا اگر برای نوعروسان و تهیه جهیزیه مد نظر باشد.


بندرخت آپارتمانی


به عنوان مثال بند رخت های آپارتمانی استیل یکی از بهترین نمونه های بند رخت هستندکه در مقابل رطوبت زنگ نمی زنند همچنین به لباس ها آسیب نمی رسانند.


بندرخت آپارتمانیاین بند رخت استیل تاشو صد در صد ضد زنگ و مقاوم است.با قابلیت تاشوی خود فضای بسیار کمی را اشغال میکند و با طراحی زیبا یکی از پر فروش ترین بند رخت ها به شمار می رود.


بندرخت آپارتمانی


قابلیت تنظیم ارتفاع این بند رخت در دو ارتفاع 98 و 76 سانتی متر، مجموع طول بال 150 سانتی متر ی و 15 لاین با عرض تقریبی 60 سانتی متری فضای زیادی را برای پهن کردن انواع رخت و لباس فراهم می سازد.


بندرخت آپارتمانییکی از ویژگی های بسیار قابل توجه این مدل گارانتی 18 ماهه محصول می باشد.وزن این بند رخت در حدود 3 کیلو و قابلیت حمل آسان آن در طراحی رعایت شده است.

بندرخت آپارتمانینوع دیگر این بند رخت استیلی در حالت باز 93*55*148 سانتی متر است و در دوطبقه لباس های زیادی را بر روی خود جای میدهد بدون اینکه تعادلش دچار مشکل گردد.

بندرخت آپارتمانی

وزن این محصول 5 کیلو گرم است و قابلیت تاشو دارد. ابعاد این بند رخت در حالت تاشده 60*100 سانتی متر می باشد.


بندرخت آپارتمانیاین محصول کاملا در یک بالکن یا حیاط کوچک جا میگیرد.مفاصل تاشوی محصول بسیار نرم و روان است و نیاز به فشار زیاد ندارد.همچنین می توان در مواقعی از یک طرف آن استفاده کرد که بسیار جمع و جور تر می شود.


بندرخت آپارتمانی


نوع دیگری از بند رخت ها بند رخت آپارتمانی آویز شوفاژی است که بر روی شوفاژ یا نرده ها بدون آسیب رساندن به آن و ایجاد خش و رنگ پریدگی آویزان می شوند.


بندرخت آپارتمانیاین محصول کاملا مناسب مناطقی است که بارندگی زیاد دارند و امکان خشکاندن لباس فقط در فضای خانه ممکن است.


بندرخت آپارتمانی


6 ردیف با فاصله از هم فضای مناسبی جهت آویزان کردن لباس ها به شما می دهد.


بندرخت آپارتمانی

 

جهت سفارش محصول بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت :   99.000 تومان

خرید محصول