فروش ساعت هوشمند طرح اپل با کیفیت بالا

یکی از بهترین و کارآمد ترین دستگاه هایی که می توان برای انجام امورات مربوط به گوشی تلفن همراه استفاده نمود هخمین ساعت های منحسر بفرد و هوشمند است.

 

 ساعت هوشمند مچی

 

این دستگاه قادر است تا شما را در فیلم برداری و عکس برداری یاری نماید و شما بتوانید از این محصول به خوبی استفاده کنید و دستگاه تلفن همراه خود را در جیبتان نگه دارید. این محصول با استفاده از بلوتوث و یا نرم افزار به گوشی تلفن همراه شما متصل می شود.ساعت هوشمند مچی


در صورت یکه این دو دستگاه را با استفاده از بلوتوث و یا نرم افزار به یکدیگر متصل کردید و آن ها را با یکدیگر سینک نمودید می توانید از این محصول در اشتراک گذاری اطلاعات در صفحه های مجازی، تماس های تلفنی، ارسال پیام های سیم کارتی و پخش و ذخیره موزیک  های درخواستی و هزاران کارکرد دیگر بپردازید.


ساعت مچی


 

این محصول دارای باتری داخلی می باشد و شما می توانید در صورت نیاز آن را شارژ نمایید. 


ساعت واچ


فروشگاه اینترنتی تک سبد در راستای رضایتمندی شما عزیزان اقدام به فروش ساعت هوشمند طرح اپل با تخفیف های ویژه کرده است.


ساعت هوشمند


با سفارش و تکمیل خرید ساعت مچی هوشمند طرح اپل واچ می توانید محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید و از مزیت های گوناگون آن بهره ببرید.


ساعت مچی هوشمند طرح واچ


این محصول دارای بند هایی با طرح ها مختلف می باشد که می توانید انواع مختلف و طرح های زیبا را در این درگاه اینترنتی مشاهده نمایید و محصول خود راسفارش دهید.ساعت هوشمند مچی واچ


 دکمه زیر را لمس کنید

 قیمت استثنایی 239000 تومان

 Ø®Ø±ÛŒØ¯ محصول