فروش ظروف میناکاری تهران

اساتید میناکار تهران برای تهیه یک اثر خوب و مرغوب، از ظروفی به عنوان زیر ساخت استفاده میکنن که از فلز مرغوب باشد، در این عرصه جهت تهیه‌ی زیرساخت استفاده از فلز یا آلیاژ ناخالص ممنوع است۔

 

 


بهترین حالت برای تهیه یک اثر میناکاری انتخاب یک زیرساخت یک تکه می باشد. یکی از ویژگی هایزیر ساخت خوب این می باشد که دارای لبه‌ی تیز و برنده و زواید اضافی نباشد همچنین زیرساخت باید از سطح اتکای مناسبی برخوردار باشد.

 

 

 

لعاب سطح یک اثر خوب میناکاری باید فاقد هرگونه پریدگی، ترک، پوسته، سوراخ‌های سوزنی، جوش زدگی، حباب، زبری و نقاط برجسته باشد. همچنین سطح مینا باید از درخشندگی و جلای کافی برخوردار باشد تا یک اثر مرغوب و با کیفیت داشته باشیم.

 

 

 

از دیگر ویژگی های یک میناکاری خوب یکنواخت بودنضخامت رنگ به کاررفته در نقاشی و تزیین مینا در کل سطوح می باشد.


 

 

ظروف میناکاری تهران، تمامی ویژگی های قید شده برای تولید یک مینا خوب را دارا می باشد و به عنوان یک محصول با ارزش شناخته می شود. شما برای تهیه این محصولات می توانید به مرکز خرید میناکاری در تهران  مراجعه نمائید.

 طرح انتخابی برای یک اثر میناکاری باید از اصالت ایرانی برخوردار باشد و همچنین رنگ های بکار رفته در کار، نباید در هم تداخل داشته باشند.

 

 

 

بشقاب میناکاری تهران، نمونه ای از یک اثر میناکاری با ارزش می باشد که تلفیقی از یک زیر ساخت با کیفیت و هنر میناکاری می باشد. فروش ظروف میناکاری تهران تنها در نمایندگی های رسمی این محصولات می باشد.

 

 

 

برای تهیه یک محصول خوب شما می توانید به مرکز فروش میناکاری در تهران مراجعه نموده و از خرید یک محصول اصل و با کیفیت بهرمند شوید.
برای مشاهده و خرید محصولات میناکاری تهران به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید محصول