فروش پاور بانک خورشیدی Solar Power Bank

شارژر همراه خورشیدی

در عصر تکنولوژی  و با تولید روز افزون انرژی الکتریکی در نیروگاههای فسیلی و افزایش روز افزون گازهای گلخانه ای که افزایش دمای کره زمین شده است، نیاز به  دستیابی انرژی های جایگزین از جمله انرژی خورشیدی بیش از پیش نمایان است . طرفداران انرژی پاک  و دوستداران طبیعت علاقه زیادی به استفاده از انرژی خورشیدی دارند.
یکی از منابع تامین انرژی رایگان، پاک و عاری از اثرات مخرب زیست محیطی، انرژی خورشیدی می باشد. یکی از کاربرد های این انرژی، استفاده از آن در صفحات خورشیدی برای تولید برق مورد نیاز وسایل الکتریسته می باشد.
استفاده از صفحات خورشیدی، برای پاور بانک ها نیز به کار گرفته شده و تحولی بی نظیر در این زمینه بوجودآورده است چرا که، مشکل در دسترس نبودن پریز برق را حذف می نماید و در هر کجایی حتی سفر در اعماق طبیعت که دیگر دسترسی به برق امکان پذیر نیست هم شما می توانید وسایل الکترونیکی خود را شارژ نمایید.

  در پاور بانک های سولار، با استفاده از پنل های خورشیدی نورخورشید را به جریان الکتریسته تبدیل کرده.
 شارژر های همراه سولار، عدم دسترسی به منبع برق برای شارژ مجدد پاور بانک ها را مرتفع ساخته و به عنوان وسیله ای ضروری برای طبیعت دوستان و کسانی که برای مدتی از منبع جریان برق دور هستند قلمداد می شود.

 

 

 

پاور بانک های سولار زمانی که در معرض نورخورشید قرار می گیرند، باتری انها به تدریج  شارژ می شود. لازم به ذکر است این پاور بانک ها علاوه بر انرژی خورشید توسط یک آداپتور USB  می توانند به برق شهر وصل شده و شارژ شوند.

 


 

از ویژگی های شارژر همراه سولار می توان به داشتن دو پورت USB ، اشاره کرد که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را به شما می دهد.
 با داشتن یک پاور بانک خورشیدی شما، در مسافرت و یا در هر شرایط بحرانی که هیچ دسترسی به برق ندارید، نگرانی تمام شدن باتری دستگاه خود را ندارید.

 

 


خرید محصولات باکیفیت، اصل و باقیمت مناسب وخدمات پس ازفروش حرفه‌ای تنها چندنکته ازنکات خرید از فروشگاه اینترنتی تک سبد می باشد.

 


برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه فرمائید

قیمت : 69000 تومان

 

 Ø®Ø±ÛŒØ¯