فواید استفاده از دستگاه بخور سرد | تک سبد

کمبود رطوبت هوا می تواند عوارض مختلفی بر روی سلامت بدن داشته باشد، از اولین عوارض کاهش رطوبت هوا می توان به خشکی پوست، چشم و دستگاه تنفسی اشاره کرد که می تواند در طولانی مدت عوارض جبران ناپذیری داشته باشد.

 


 

زندگی در اقلیم گرم و خشک یکی از عوامل کاهش رطوبت هوا می باشد، بنابراین نیاز به استفاده از وسیله ای که بتواند رطوبت هوا را تامین نماید امری ضروری و غیر قابل انکار می باشد.

 


 

برای تامین رطوبت هوا می توان از انواع دستگاه بخور سرد و گرم استفاده کرد. به این منظور می توان بسته به نیاز و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای تهیه این محصول از انواع مدل های موجود در بازار یکی از مناسب ترین آنها را تهیه نمائید. 

مهمترین عوارض کاهش رطوبت هوا :

از عوارض خشکی هوا می توان به تبخیر رطوبت سطحی پوست و خشکی تدریجی پوست اشاره کرد که می تواند منجر به بیماری های پوستی و پیری زود رس پوست شود. بنابراین ساتفاده از یک دستگاه رطوبت ساز می تواند این مشکل را برطرف سازد.

 در فصول سرد یا گرم سال که استفاده از وسایل گرمایشی و سرمایشی مرسوم می باشد، این امر موجب خشکی هوا می شود و این امر می تواند برای افراد مستعد آلرژی و مشکلات تنفس مشکل زا باشد. استفاده از یک دستگاه بخور سرد ارزان می تواند با تامین رطوبت هوا این مشکل را مرتفع سازد.
استفاده از دستگاه بخور سرد می تواند برای موارد زیر مفید باشد

  1. کاهش خشکی پوست
  2. کاهش عوارض آلرژی
  3. کمک در بهبود بیماری خشکی چشم
  4. کمک به تامین رطوبت دستگاه تنفسی و کاهش سرفه های خشک
  5. کاهش سردرد های سینوسی
  6. کاهش سرایت بیماری های واگیر دارشاید برای شما نیز سوال پیش بیاید چگونه استفاده از دستگاه بخور سرد می تواند موجب کاهش سرایت بیماری های واگیر دار بشود؟ تحقیقات نشان داده که استفاده از دستگاه بخور سرد و افزایش رطوبت هوا تا 43% می تواند باعث عدم توانایی حرکت ویروس های عامل سرماخوردگی و آنفولانزا شده و سرایت این بیماری ها را کاهش داده.


 

اگر صبح ها که از خواب بیدار می شوید، با گرفتگی صدا دست و پنجه نرم می کنید باید به شما بگوییم علت این مشکل خشکی هوا می باشد، شما می توانید با خرید دستگاه بخور سرد ارزان و استفاده از آن در صبح  و تامین رطوبت هوا ، این مشکل را برطرف نمائید.
نکاتی در رابطه با استفاده از دستگاه بخور سرد:

در هنگام استفاده از بخور سرد، مواد معدنی موجود در آب در هوا پراکنده می‌شوند بنابراین بهتر می باشد در هنگام استفاده از این دستگاه از آب خالص یا جوشیده شده در مخزن دستگاه استفاده کنید.
با توجه به اینکه دستگاه بخور سرد ذرات آب را به صورت غبار به اطراف پراکنده می کند، لازم می باشد به منظور جلوگیری از شیوع باکتری ها و قارچ ها، مخزن دستگاه را هر روز شستشو داده و ضد عفونی کنید.
دستگاه بخور سرد نانو یکی از انواع دستگاه بخور سرد ارزان قیمت می باشد که دارای مخزن با ظرفیت 150 میلی لیترمی باشد و ابعاد 19.8*11.3*10 سانتی متر بوده.
این محصول قابل استفاده برای اتاق، سالن، سالن های زیبایی، محل کار، مناسب برای کودکان و بزرگسالان می باشد و دارای چهار پایه ضد لغزش برای ثابت ماندن دستگاه بر روی سطح می باشد.از مهمترین ویژگی های این محصول می تان به امکان ریختن انواع اسانس در داخل مخزن اشاره کرد که می تواند اثر بخشی این دستگاه رطوبت ساز را دوچندان نموده. این محصول ساخته شده از مواد اولیه ABS و با کیفیت می باشد که دوستدار محیط زیست می باشد.
یکی از مهترین ویژگی های دستگاه های بخور سرد نسبت به انواع رطوبت ساز گزم می توان به کم صدا بودن و همچنین کم مصرف بودن آنها اشاره کرد، همچنین استفاده از این مدل دستگاه بخور برای اتاق کودکان خطرناک نمی باشد.
برای مشاهده تنوع محصولات و خرید دستگاه بخور سرد ارزان به صورت اینترنتی به لینک زیر مراجعه نموده. خرید محصولات اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.
برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید