مزایای استفاده از بخور گرم صورت

اگر شما به دنبال راه حلی کم هزینه برای شادابی و طراوت پوست خود می باشید که واقعا تاثیر گذار باشد می توانید بخور گرم صورت را تجربه کنید، استفاده از بخور گرم می تواند با آبرسانی و هیدراته کردن  پوست، شادابی و طراوت را برای پوست شما به ارمغان بیاورد.

 بخور گرم صورت با پاک سازی عمیق پوست شما و همچنین آبرسانی عمیق پوست به شما کمک می کند پوستی شاداب و سالم داشته باشید و با تامین رطوبت پوست، پوست شما را درخشان تر و شاداب تر   می کند. شما می توانید در حین استفاده از بخور گرم از عصارههای گیاهی نیز استفاده کنید و خواص بخور را دوچندان نمائید.

 بنابراین شما با در اختیار داشتن یک دستگاه بخور صورت براحتی از مزایای این روش استفاده کنید، یکی از مهمترین مزیت های دستگاه های بخور گرم امکان اضافه کردن اسانس ها و روغن های گیاهی به مخزن آب می باشد که با فواید بیشمار خود پوست شما را شاداب می کند.

 برای استفاده از مزایای این روش می توانید بعد از روشن کردن دستگاه بخور صورت خانگی برای تاثیر گذاری بیشتر بخور گرم یک عدد حوله بر روی سر خود بیندازید و به مدت ده دقیقه صورت خود را در مجاورت با بخار گرم صورت قرار دهید و اجازه بدهید تا بخار گرم آب منافذ پوست شما را باز کند.
برای اثر بخشی بیشتر می توانید مقداری نعناع یا چای سبز، بابونه، اسطوخودوس یا اکالیپتوس به مخزن دستگاه اضافه کنید، اگر اکالیپتوس اضافه کنید می توانید از خواص بیشمار این گیاه برای دستگاه تنفسی نیز بهرمند شوید و با ایجاد حس خنکی و تازگی به پوست خود شادابی را احساس کنید.
یکی از مواردی که در هنگام استفاده از بخور گرم باید به آن توجه کنید عدم نزدیکی بیش از حد صورت به دستگاه می باشد زیرا می تواند منجر به آسیب رسیدن به پوست شما بشود.برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه بخور صورت high tech به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه کنید. خریذ کالای اصل و با کیفیت یی از مزیت های همراهی با تک سبد می باشد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø®Ø±ÛŒØ¯