نقش استفاده از صنایع دستی در بهبودسلامت روحی

یکی از مهمترین رسالت های هنر و آثار هنری نشان دادن هر آنچه در درون انسان اتفاق می افتد می باشد، هیجان ها و دردها، عشق و عاطفه همگی با زبان هنر می تواند خود را متجلی نماید. در واقع هنر یکی از راه های رسیدن به آرامش درونی و در نتیجه آرامش بیرونی می باشد. 

بنابراین می توان گفت استفاده از صنایع هنری و دستی می تواند در عصر جمود و تکنولوژی تاثیر بسزایی در روحیه افراد داشته باشد و سردی صنعت را با گرما بخشی هنر جایگزین کرد.
یکی از انواع هنر های دستی که به دلیل تنوع محصولات و صد البته کارایی آنها توانسته است در چند سال اخیر جایگاه خوبی در بازار رقابتی فروش صنایع دستی داشته باشد، هنر میناکاری یا میناسازی اصفهان می باشد.
یکی از محصولات میناکاری که نمونه ای زیبا و دقیق از تلفیق هنر و صنعت می باشد، ساعت دیواری طرح میناکاری بوده که نشان از خلاقیت هنری، تجلی فکر و اندیشه هنرمند میناکار اصفهانی دارد.
در واقع هنرمند میناکار توانسته است به این نکته اساسی پی ببرد که راز ماندگاری صنایع دستی، نفوذ به زندگی روزمره مردم می باشد، بنابراین به این محصولات باید جنبه کاربردی داد تا بتواند بقای آنها تضمین شود. از دیگر خلاقیت های هنرمند اصفهانی می تواند به تلفیق سبک های هنری مختلف برای تولید حصولات متفاوت و تاثیر گذار اشاره کرد. 

استفاده از محصولات صنایع دستی می تواند با توجه به ارزش هنری خود موجب بالا رفتن اعتماد بنفس در افراد بشود، در واقع با دیدن آثار هنری در پیچ تاب طرح و رنگ گویی خود و نیاز های درونی خود را کنکاش می کنند.
ساعت دیواری طرح میناکاری یکی از انواع صنایع دستی شهر اصفهان می باشد که حاصل اندیشه و خلاقیت هنری هنرمندان این خطه بوده، یک اثر هنری نفیس و چشم نواز که از تلفیق هنر میناکاری و خاتم کاری تشکیل شده است.
استفاده از صنایع دستی به عنوان هدیه می تواند یک گزینه مناسب باشد، انتخاب کالایی در زمینه صنایع دستی علاوه بر آنکه می تواند تسلی بخش روح انسان درگیر زندگی ماشینی باشد، حمایتی بی چون و چرا از تولید کننده داخلی باشد.
انتخاب هدیه ساعت دیواری میناکاری، به عنوان یکی از انواع محصولات صنایع دستی می تواند یک انتخاب جسورانه باشد که گامی در جهت ترویج استفاده از صنایع دستی در زندگی روزمره افراد باشد و تشویق به آشتی با هنر و صنایع دستی ایرانی.
استفاده از یک ساعت میناکاری می تواند در هر لحظه و هر نگاه و نیم نگاه به گذر ثانیه ها شما را با خود به دریای بیکران هنر ببرد و یادآور این ننکته باشد که در عصر جمود ماشینی هنوز هم زیبایی هنر جایگاه خود را دارد.
در تهیه یک ساعت میناکاری شده معمولا از یک قاب میناکاری زیبا استفاده می شود که می تواند در ابعاد و طرح های مختلف باشد، یک اثر هنری نفیس که به دست هنرمندان اصفهانی طراحی و تولید می شود.
هنرمندان خلاق اصفهانی برای زینت دادن به ساعت دیواری طرح میناکاری، از یک قاب چوبی خاتم کاری استفاده کرده اند که به زیبایی به دست هنرمندان خاتم کار مزین شده است و با در آغوش کشیدن صفحه میناکاری شده ساعت یک ترکیب تاثیر گذار را فراهم آورده اند.
هنر میناکاری جزء آن دسته از هنر ها می باشد که مرهون خلاقیت و شناخت هنر هنرمندان اصفهانی می باشد که در سال های اخیر تمام تلاش خود را برای حفظ و بقای این هنر اصیل ایرانی داشته اند.
این ساعت زیبا به دلیل دارا بودن ابعاد مختلف دارای قیمت های متفاوتی می باشد و در واقع توانسته است سطح وسیعی از نظرات را به سوی خود گسیل بدهد و این هنر زیبا را بیش از پیش موفق گرداند.
برای مشاهده تنوع محصولات میناکاری و خرید عمده ساعت دیواری میناکاری به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت در کنار فروشگاه اینترنتی تک سبد تجربه می شود. با ما همراه باشید.برای مشااهده و خرید کلیک کنید

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خرید